Květen 2017

Kdo jsem?

29. května 2017 v 6:37 | Judita |  O mě
Ahoj,
jsem obyčejná holka, s neobyčejnými rozměry...
Celý život jsem vyrůstala s vědomím, že jsem ta tlustá, vždy a všude. Při svých 160 cm, jsem měla vždy 60 kg a byla jsem ta nejtlusčí v okolí. Blbost, že?

Ale to mi tenkrát nikdo neřekl. A mě to nevadilo, smířila, jsem se s tím, že jsem tlustá... a tak se asi stalo, že mi na váze nikdy vůbec nezáleželo, dokud jaksi nepřerostla v úctyhodných sto kilo... to mi bylo cca 26... dnes je mi třicet a váhu mám na 108 kilogramech.

108 kilogramů není to jediné, co v životě mám, mám také milujícího manžela, který se mnou je od mých cca 80 kilgramů a 22 let, miluje mě takovou jaká jsem a nikdy by ho nenapadlo, ubližovat mi. Ovšem moje milující maminka, to je jiná láska... není den a není týden, kdy by mi nepřipoměla mojí váhu a to, že mám vážnej problém.
Vážný problém to já mám a dobře to vím, jenže hubnout jsem zkoušela už v životě několikrát a k čemu to bylo? Vždycky jsem časem přestala a něco i nabrala.... achjo :(

Mám tedy velkou váhu, milujícího manžela i rodiče, doknce máme vlastní byt... co nám tedy v životě chybí...? Ano, něco chybí... Velmi mě, i manželovi chybí dítko. Snažíme se o něj už téměř čtyři roky, ale nedaří se. Momentálně jsme podstupili i IVF (umělé opldnění), již jsem byla dvakrát těhotná, ale nikdy se miminko nepodařilo donosit.

Můj muž, je zlatý muž, děláme pro dítě všechno... Nic si nevyčítáme a naše vzájemná láska se zdá být s přibívajícími trabli ještě silnější.

Má maminka je úžasná realistka s každým mým povzdechem po dítku mi omlátí mou váhu o hlavu... a já jsem zoufalejší a zufalejší, vždyť dobře vím, že sama nikdy shubnout nedokážu a tak jsme se nakonec s maminkou dohodli... teď v červnu uděláme s lékaři ještě jeden pokus o otěhotnění a v okamžiku, kdy to nevyjde, vyrazím rovnu k lékařce, která mi nabízí operaci žaludku... po ní zhubne každej, pokud trochu chce...

ehm... operace žaludku? To, ale asi nepůjde, aniž by to můj manžel věděl... a jestli o mém manželovi něco vím, pak to, že tohle nikdy neschválí a nepochopí...

A tak mi zbylo jediné, pustit se do hubnutí sama, dodržuji stravování, které je trochu redukční a trochu zdravé a modlím se, abych vydržela.

V den, kdy píšu tahle písmenka, mám za sebou už celý měsíc hubnutí a zároveň s tím, se mi daří ztrácet cca 1 kilogram váhy týdně. Jsem tedy na 104,5 kg, pravě dnes ráno. A jelikož, vím, že k hubnutí, kromě střídmého jídla, je také zapotřebí pohyb, vydala jsem se do expresky. O tom, jak se mi daří Vám tady budu psát.